KANCELARIA

Kancelaria Doradztwa Prawnego Paweł Granecki, założona w 2000 r. przez radcę prawnego Pawła Graneckiego, specjalizuje się w prawie zamówień publicznych i jest jednocześnie jedną z wiodących firm prawniczych na rynku zamówień publicznych w Polsce. Wychodzimy naprzeciw potrzebom polskich i zagranicznych Klientów, świadcząc pomoc prawną  w oparciu o standardy europejskie. Dzięki naszej szerokiej wiedzy wspartej wieloletnim doświadczeniem, świadczymy usługi prawne na najwyższym poziomie. Jednocześnie,  oferujemy obsługę prawną w następujących językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, katalońskim, włoskim i portugalskim.

Od 2000 roku Kancelaria Doradztwa Prawnego Paweł Granecki dzięki doświadczeniu oraz ciągłemu doskonaleniu gwarantuje najwyższą jakość usług prawnych.

W celu zwiększania efektywności oraz przejrzystości polskiego rynku zamówień publicznych prowadzimy pionierskie działania w celu utworzenia w Polsce oddziałów międzynarodowych instytucji, które skutecznie biorą udział w rynku zamówień publicznych składając skutecznie oferty przetargowe.

Od 2018 r. KDP rozszerzyła swoje usługi prawnicze o między innymi następujące obszary, tj.:

    1. Zamówienia elektroniczne.
    2. Doradztwo w zakresie kompleksowej optymalizacji zakupów.
    3. Restrukturyzacji, windykacji należności, wsparcia relacji z bankami, wsparcia międzynarodowego.
    4. Doradztwie strategicznym i wsparciu międzynarodowym, restrukturyzacyjnym i upadłościowym (kwestie finansowo-biznesowe), cenach transferowych, biznes planach, analizach i ocenach efektywności inwestycji, procesach M&A – fuzje, przejęcia i podziały firm, wycenach przedsiębiorstw oraz ich aktywów, analizach sektorów, rynków i konkurencji, partnerstwie publiczno-prywatnym, sukcesji majątku i planowania spadkowego.

Zespół Kancelarii  to nie tylko specjaliści w poszczególnych dziedzinach prawa, ale również wykwalifikowani i doświadczeni w pracy dla polskich i międzynarodowych organizacji i instytucji doradcy biznesowi.

Dzięki ich wszechstronności, znajomości polskiego i międzynarodowego prawa oraz wysokim standardom obsługi nasza kancelaria należy do grona wiodących firm na rynku usług prawnych.

Miło nam będzie powitać Państwa w  gronie naszych współpracujących z nami Klientów.