MISJA I WARTOŚCI

Misja

Misją naszej Kancelarii jest przyczynienie się do umacniania stosowania i doskonalenia prawa krajowego i europejskiego w zakresie zamówień publicznych i innych dziedzin prawa. Jesteśmy wiodącą na rynku, niezależną Kancelarią prawną, którą wyróżnia nie tylko wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, ale również bardzo dobre zrozumienie istoty działalności naszych Klientów, zaangażowanie w ich sprawy, kreatywne podejście, terminowość i dokładność. Obsługując naszych Klientów mamy świadomość tego, jak ważne dla ich funkcjonowania jest bezpieczeństwo prawne, przewidywanie i dostosowywanie się do zmian istotnych z punktu widzenia ich strategii. Dobro Klienta oraz szybkość w działaniu jest naszym priorytetem.

Etyka

Naszym Partnerom oraz prawnikom stawiamy wysokie wymagania dotyczące postawy etycznej. Oczekujemy od nich nie tylko poszanowania czasu i pieniędzy Klienta, ale także odpowiedzialności oraz pełnego profesjonalizmu w obsłudze Klientów, które m.in. składają się na Kodeks etyczny naszej Kancelarii oraz Kodeks etyczny zawodu radcy prawnego oraz adwokata.

Prestiż i odpowiedzialność

Prestiż, którym cieszy się nasza Kancelaria to rezultat jej efektywnej działalności od 2000 r. Poprzez udział w złożonych projektach pracownicy Kancelarii uzyskali wiedzę umożliwiającą rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych kazusów prawnych w dziedzinie zamówień publicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam śmiało brać odpowiedzialność między innymi za najważniejsze i najtrudniejsze w Polsce projekty realizowane w zakresie zamówień publicznych. Ilość zaproszeń kierowanych do Partnera Zarządzającego Mecenasa Pawła Graneckiego do pełnienia funkcji prelegenta na bardzo wielu seminariach i konferencjach wskazuje, iż przekazywana przez niego wiedza teoretyczna i praktyczna jest niezwykle cenna. Przewodnim mottem działania Partnera Zarządzającego jest działanie zgodnie z zasadą bycie: “Prawnikiem dla Prawników”.